Przejdź do treści

Poznajmy się

O mnie

Nazywam się
Justyna Jankowska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą.

Ukończyłam całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, które jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTP. 

Studia ukończyłam na Wydziale Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie na kierunku psychologia ze specjalizacją psychologii klinicznej. Ukończyłam Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. Podnoszę kompetencje uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach, warsztatach.

Pracuję w obszarze wsparcia, pomocy psychologicznej i psychoterapii z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. 

Psychoterapia Lublin

W ramach prywatnej praktyki prowadzę psychoterapię opartą o integracyjną szkołę terapii doświadczeniowej (psychoterapia humanistyczna). Jest to terapia ukierunkowana na pacjenta i jego autonomię. Staram się budować poczucie swobody, zrozumienia i bezpieczeństwa. Moim zadaniem jest otwarta rozmowa z pacjentem, bez oceniania czy narzucania konkretnych sposobów działania.
Podczas procesu terapeutycznego korzystam z podejścia gestaltowskiego, focusingu, terapii skoncentrowanej na emocjach, oraz elementów terapii psychodynamicznej i bahawioralno – poznawczej. 

Pracuje z osobami, które:

  • Cierpią z powodu depresji, nerwic, zaburzeń nastroju;
  • Doświadczają kryzysu osobistego;
  • Mają trudności w relacji z bliskimi;
  • Doświadczyły w swoim życiu nadużycia, przemocy, wykorzystania;
  • Borykają się w swoim życiu z trudnościami wynikającymi z niskiego poczucia własnej wartości i poczucia braku nadziei;
  • Doświadczają silnego stresu w życiu, wypalenia zawodowego;

Bardzo dziękuję za przyjazne nastawienie, rzeczowe podejście do problemu związanego z samooceną. Pani Justyna nakreśliła mój problem i wskazała co mogłoby być przyczyną. Oprócz porady otrzymałem listę ćwiczeń redukujących stres oraz kilka pozycji książkowych. Serdecznie polecam :).

JK

Opinia ze zanylekarz.pl

PROWADZĘ SESJE ONLINE I KONSULTACJE W GABINECIE W LUBLINIE

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ